Agencja opieki nad osobami starszymi – Bielsko-Biała

Milena Med to jedna z najbardziej zaufanych agencji opiekunek dla osób starszych z Bielska-Białej. Zajmujemy się szeroko pojętym pośrednictwem pracy, czyli poszukiwaniem:

 – osób chętnych do rozpoczęcia pracy w roli opiekuna osób starszych,

– seniorów lub ich rodzin, które byłyby zainteresowane wynajmem profesjonalnej opiekunki,

– miejsc pobytu dla osób chętnych do sprawowania opieki.

Negocjujemy jak najkorzystniejsze warunki umów oraz dokonujemy szeroko zakrojonej diagnozy potrzeb zarówno osoby potrzebującej pomocy, jak i poszukującej zatrudnienia. Dzięki temu możemy znaleźć dwie pasujące do siebie jednostki, które idealnie spełnią swoje wzajemne oczekiwania. W poszukiwaniach uwzględniamy w szczególności predyspozycje opiekunki, preferencje oraz chęci dotyczące deklarowanego czasu pracy. Dysponujemy ofertami pracy głównie w Niemczech, ale dla osób, które wolałyby pracować na miejscu w Polsce, również znajdziemy odpowiednią formę pracy.

Zalety współpracy z agencją Milena Med

Współpraca z agencją opiekunek dla osób starszych Milena Med to przede wszystkim pewność, że w sytuacji trudnej nie pozostaje się samemu. Dbamy o możliwie jak najbardziej komfortowe warunki pracy dla wszystkich opiekunek. Organizujemy również niezbędne kursy i szkolenia dotyczące sprawowania opieki nad osobami starszymi, a także dbamy o rozwój umiejętności językowych naszych opiekunek. Jako agencja opieki nad osobami starszymi oferujemy przejrzyste warunki umów oraz pilnujemy terminowych wypłat wynagrodzeń. Dzięki temu współpraca układa się wzorowo.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy dostępnymi w Milena Med, a także do kontaktu w związku z chęcią podjęcia zatrudnienia.